معرفی محصول
معرفی محصول

سیستم ذوب برفک اتوماتیک هوشمند

سیستم گردش هوای داخلی اجباری(فن دار)

آب سردکن (با تانک آب داخلی)

کنترل پنل لمسی LED 

شلف نگه دارنده بطری 

حالتهای انجماد سریع و سرمایش سریع

یخچال و فریزر بدون برفک

سیستم روشنایی ال ای دی کم مصرف

سیستم کنترل هوشمند دیجیتال

دارای مصرف انرژی کلاس A

مجهز به سیستم قفل کودک

مجهز به فیلتر HYGIENE FRESH

یخ ساز دستی

یخ ساز دستی متحرک

فرقی نمی کند که شما تدارک یک مهمانی را دیده اید و یا قصد لذت بردن از یک نوشیدنی خنک را در یک روز گرم دارید , وقتی که به یخ نیاز دارید , فقط به سراغ یخ ساز دستی متحرک دیپوینت بروید. که متشکل از قطعه ایست که با چرخاندن آن به صورت ساعتگرد , یخ ها به داخل محفظه ی زیرین می ریزند و با خارج کردن محفظه میتوانید از آن ها استفاده کنید.

دستگیره درب

دستگیره نوآورانه و منحصر به فرد دیپوینت , سادگی بی حد و مرزی را برای باز کردن درب محصول ما به ارمغان می آورد. در حقیقت آنقدر ساده که حتی کودک شما هم می تواند انجامش دهد. بدون هیچ فشار اضافه ای!

ذخیره بیشتر

هرگز نگران فضای محصول برای نگه داری مواد غذایی خود نباشید. محصول ما با طراحی فوق العاده خود و با حداکثر کردن فضای قفسه ها و کشو ها امکان نگه داری کالاهای بیشتر را به شما می دهد.

نمایشگر

کنترل تنظیمات خود را با نمایشگر جذاب دیپوینت به دست بگیرید. تنظیمات دما را تغییر دهید یا سیستم انجماد سریع را برای سرعت بخشیدن به انجماد مواد غذایی  خود روشن کنید. همچنین شما میتوانید برای جلوگیری از دسترسی کودکان به تنظیمات نمایشگر , از امکان قفل تنظیمات استفاده کنید.

جریان هوای چندگانه

به کمک سیستم جریان هوای چندگانه , هوای خنک در هر گوشه ای از یخچال تامین می شود.

متعادل کننده رطوبت

دریچه متعادل کننده رطوبت دارای ساختاری است که رطوبت میوه ها و سبزیجات را به شکل فوق العاده ای حفظ می کند و آن ها را تازه تر و برای مدت بیشتری نگه می دارد.

سبد های درب

سبدهای قابل تنظیم محصولات دیپوینت , قابلیت نگه داری هر اندازه ای از بطری ها و یا شیشه ها را در خود دارد و ما در طراحی این محصول با ارتقای فضای سبدهای درب , نیاز به نگه داری این نوع کالا ها را برطرف کرده ایم.

آبسردکن

از سادگی استفاده از آبسرکن محصولات دیپوینت لذت ببرید. استفاده از سیستم آبسردکن دیپوینت , بهترین راه برای لذت بردن از یک لیوان آب خنک است.

داخلی LED

LED داخلی شگفت انگیز و با طراحی زیبای دیپوینت , در هر لحظه به شما درخشندگی فوق العاده ای هدیه می دهد و یافتن مواد غذایی دلخواهتان تا به حال به این اندازه آسان نبوده است! همچنین این LED گرمای بسیار کمتری نسبت به سیستم های روشنایی دیگر ساطع می کند و عمری بسیار طولانی دارد.

فضای چند کاره

همیشه به خاطر داشته باشید که فضای محصولات به صورت حجم غیر مفید به شما گفته می شود ولی دیپوینت با قرار دادن تانک آبسردکن در درب , حجم مفید محصول را به حداکثر خود رسانده است و شما قادر خواهید بود از تمام فضای قفسه های خود به راحتی استفاده کنید. همچنین شما میتوانید از فضای تانک آبسردکن به نحوی دیگر و برای قرار دادن مواد غذایی دلخواهتان استفاده کنید.

فیلتر بهداشتی

 مرحله سیستم حفاظت بهداشتی , در هر لحظه هوای تازه را به گردش در می آورد و این سیستم 99.99% همه ی باکتری ها را از بین می برد. این فیلتر بهداشتی دارای یک عملکرد فوق العاده قدرتمند در پاک سازی و از بین بردن بوهای ناخوشایند به کمک 4 مرحله سیستم فیلترینگ است و در کاهش سطح ذرات معلق , قارچ ها , باکتری های مضر و همچنین بوهای ناخوشایند درون یخچال بسیار موثر عمل می کند.

مشخصات فنی
مشخصات فنی
ظرفیت
حجم غیر مفید ۶۳۵ لیتر
حجم مفید یخچال ۳۸۳ لیتر
حجم مفید فریزر ۱۷۵ لیتر
حجم مفید محفظه سرد ۴۲ لیتر
ابعاد
ابعاد کل ۱۸۴۰.۸۶۰.۷۳۰ (میلی متر)
ارتفاع ۱۸۴۰ (میلی متر)
عرض ۸۶۰ (میلی متر)
عمق ۷۳۰ (میلی متر)
ابعاد بسته بندی ۱۹۰۰.۹۰۰.۷۷۰ (میلی متر)
ارتفاع ۱۹۰۰ (میلی متر)
عرض ۹۰۰ (میلی متر)
عمق ۷۷۰ (میلی متر)
امکانات کلی
زنگ هشدار دهنده درب خیر
نوع ورق کابین پیش رنگ
نوع گاز R۱۳۴
عایق سیکلوپنتان خیر
سیستم بدون برفک خیر
جریان هوای چندگانه خیر
محفظه سرد خیر
سیستم کنترل هوشمند خیر
LED داخلی خیر
نوع نمایشگر الکتریکی
قفسه های شیشه ای و سبدهای پلاستیکی خیر
لولای پنهان خیر
3 سنسور کنترل کننده دما خیر
امکانات یخچال
تعداد قفسه ها ۳ عدد
تعداد سبد های درب ۶ عدد
تعداد کشوها ۲ عدد
کنترل کننده رطوبت خیر
آبسردکن خیر
محفظه تخم مرغ خیر
محفظه سرد خیر
متعادل کننده رطوبت خیر
امکانات فریزر
تعداد قفسه ها ۲ عدد
تعداد سبد های درب ۲ عدد
یخ ساز دستی متحرک خیر
سیستم انجماد سریع خیر
عملکرد
رده بازدهی انرژی A
انرژی مصرفی کل ۵۵۷ (کیلووات ساعت/سال)