معرفی محصول
معرفی محصول

سیستم ذوب برفک اتوماتیک هوشمند 

دستگیره آلومینیومی اهرم دار جهت سهولت  در باز شدن درب

سیستم گردش هوای داخلی اجباری (فن دار )

عملکرد ECO برای مصرف بهینه انرژی 

آب سردکن(با تانک آب داخلی)

کنترل پنل لمسی LED

محفظه انجماد سریع 

حالتهای انجماد سریع و سرمایش سریع

یخچال و فریزر بدون برفک

سیستم روشنایی ال ای دی کم مصرف

سیستم کنترل هوشمند دیجیتال

دارای مصرف انرژی کلاس A

مجهز به سیستم قفل کودک

یخ ساز دستی و محفظه نگه داری یخ

 

نمایشگر

بازتاب سطح شفاف درب ها را در دو نمایشگر LED جذاب دیپوینت که کنترل  تمام محصول را در اختیار شما قرار می دهد , می توان دید. دما را تغییر دهید و یا سیستم خنک کنندگی سریع را برای سرعت بخشیدن به خنک شدن مواد غذایی فعال کنید. همچنین شما می توانید با تغییر تنظیمات یخچال و یا فریزر انرژی بیشتری را ذخیره کنید  و یا برای جلوگیری از دسترسی کودکان به تنظیمات نمایشگر , از امکان قفل تنظیمات استفاده کنید.

LED داخلی

LED مدرن و شیک داخلی این محصول روشنایی و درخشندگی را به تمام قسمت های آن ساطع می کند و مواد غذایی را به زیبایی آشکار می کند. پیدا کردن هر چیزی آسان تر می شود و شما زمان کمتری را صرف می کنید تا مواد غذایی که در هر گوشه از یخچال و یا فریزر پنهان شده اند را بیابید. همچنین این LED گرمایی ساطع نمی کند و انرزی کمتری نسبت به سیستم های روشنایی دیگر مصرف می کند که هر دو هزینه های کمتری را برای شما به همراه دارد.

متعادل کننده رطوبت

مواد غذایی مختلف مانند سبزیجات و یا میوه ها نیازی متفاوت به رطوبت دارند و سیستم کنترل رطوبت دیپوینت , وظیفه ی تنظیم میزان این رطوبت دارد. تنها با حرکت دادن دریچه , سطح رطوبت بهینه را برای مواد غذایی دلخواهتان تنظیم کنید و آن ها را برای مدتی طولانی تازه نگه دارید.

سرمای تازه!

کشوی سرمای تازه در فریزر دیپوینت , مواد غذایی مانند گوشت و یا ماهی را به سرعت منجمد می کند در حالی که تازگی , طعم و مواد مغذی آن حفظ می شود. حتی شما می توانید با استفاده از آن , نوشیدنی های خود را درکمتر ار 30 دقیقه خنک کنید.

آبسردکن

از سادگی استفاده از آبسرکن محصولات دیپوینت لذت ببرید. استفاده از سیستم آبسردکن دیپوینت , بهترین راه برای لذت بردن از یک لیوان آب خنک است.

کشوی بزرگ یخچال

کشوی بزرگ این محصول قابلیت نگه داری و سازماندهی مواد غذایی را در حجمی بزرگ تر از یخچال های دیگر در این استایل برای شما به ارمغان می آورد. در این کشو مواد غذایی با حجم بیشتر را نگه داری کرده و سایر فضاها را برای کالاهای کوچکتر اختصاص دهید. به سادگی کشو را خارج کرده و به مواد غذایی دلخواه تان دسترسی پیدا کنید.

یخ ساز دستی متحرک

فرقی نمی کند که شما تدارک یک مهمانی را دیده اید و یا قصد لذت بردن از یک نوشیدنی خنک را در یک روز گرم دارید , وقتی که به یخ نیاز دارید , فقط به سراغ یخ ساز دستی متحرک دیپوینت بروید. که متشکل از قطعه ایست که با چرخاندن آن به صورت ساعتگرد , یخ ها به داخل محفظه ی زیرین می ریزند و با خارج کردن محفظه میتوانید از آن ها استفاده کنید.

قفسه با درب متحرک

از دسترسی سریع به مواد غذایی مورد علاقه تان لذت ببرید. شما میتوانید هویج , ماست و هر ماده غذایی با حجم کوچک را در این قفسه نگه داری کنید. این محفظه دارای دربی متحرک است که درهنگام باز شدن آن , از حرکت و غلتیدن مواد غذایی مانند پرتغال جلوگیری می شود

مشخصات فنی
مشخصات فنی
ظرفیت
حجم غیر مفید یخچال
حجم مفید یخچال
حجم غیر مفید فریزر
حجم مفید فریزر
ابعاد
ابعاد کلی
ارتفاع
عرض
عمق
ابعاد بسته بندی
ارتفاع
عرض
عمق
امکانات کلی
قابلیت جابجایی درب خیر
زنگ هشدار دهنده درب خیر
نوع ورق کابین
نوع گاز
عایق سیکلوپنتان خیر
سیستم بدون برفک خیر
جریان هوای چندگانه خیر
سیستم کنترل هوشمند خیر
LED داخلی خیر
نوع نمایشگر
نوع دستگیره
دستگیره متحرک آلمینیومی خیر
قفسه های شیشه ای و سبدهای پلاستیکی خیر
3 سنسور کنترل کننده دما خیر
امکانات یخچال
تعداد قفسه ها
تعداد سبد های درب
تعداد کشوها
آبسردکن خیر
محفظه تخم مرغ خیر
محفظه لبنیات خیر
سیستم خنک کنندگی سریع خیر
امکانات فریزر
تعداد قفسه ها
تعداد سبد های درب
تعداد کشوها
یخ ساز دستی متحرک خیر
سیستم انجماد سریع خیر
عملکرد
سطح صدای یخچال
سطح صدای فریزر
رده بازدهی انرژی
انرژی مصرفی یخچال
انرژی مصرفی فریزر
انرژی مصرفی کل