معرفی محصول
معرفی محصول

سیستم ذوب برفک اتوماتیک هوشمند

سیستم گردش هوای داخلی اجباری (فن دار)

آب سردکن (با تانک آب داخلی)

کنترل پنل لمسی LED

شلف نگه دارنده بطری

حالتهای انجماد سریع و سرمایش سریع 

یخچال و فریزر بدون برفک

سیستم روشنایی ال ای دی کم مصرف

سیستم کنترل هوشمند دیجیتال

دارای مصرف انرژی کلاس A

مجهز به سیستم قفل کودک

یخ ساز دستی

 

تازه برای همیشه!

مواد غذایی خود را برای همیشه تازه نگه دارید. بیشتر یخچال ها پس از مدتی باعث خشک شدن مواد غذایی مثل میوه ها و سبزیجات می شوند ولی فناوری خنک کنندگی دو گانه ی دیپوینت , برای ایجاد یک محیط بهتر به منظور تازه تر ماندن و طول عمر بیشتر مواد غذایی طراحی شده و این شگفت انگیز است.

ذخیره بیشتر!

هرگز نگران فضای محصول برای نگه داری مواد غذایی خود نباشید. محصول ما با طراحی فوق العاده خود و با حداکثر کردن فضای قفسه ها و کشو ها امکان نگه داری کالاهای بیشتر را به شما می دهد.

آبسردکن

از سادگی استفاده از آبسرکن محصولات دیپوینت لذت ببرید. استفاده از سیستم آبسردکن دیپوینت , بهترین راه برای لذت بردن از یک لیوان آب خنک است.

یخ ساز دستی متحرک

فرقی نمی کند که شما تدارک یک مهمانی را دیده اید و یا قصد لذت بردن از یک نوشیدنی خنک را در یک روز گرم دارید , وقتی که به یخ نیاز دارید , فقط به سراغ یخ ساز دستی متحرک دیپوینت بروید. که متشکل از قطعه ایست که با چرخاندن آن به صورت ساعتگرد , یخ ها به داخل محفظه ی زیرین می ریزند و با خارج کردن محفظه میتوانید از آن ها استفاده کنید.

LED درب

LED مدرن درب این محصول , به شکلی باور نکردنی آن را جذاب تر کرده است. نمیتوانید باور کنید که تا چه اندازه شما را به خود مجذوب می کند , مخصوصا هنگامیکه در نیمه شب با آن رو می شوید!

کشوی بزرگ یخچال

کشوی بزرگ این محصول قابلیت نگه داری و سازماندهی مواد غذایی را در حجمی بزرگ تر از یخچال های دیگر در این استایل برای شما به ارمغان می آورد. در این کشو مواد غذایی با حجم بیشتر را نگه داری کرده و سایر فضاها را برای کالاهای کوچکتر اختصاص دهید. به سادگی کشو را خارج کرده و به مواد غذایی دلخواه تان دسترسی پیدا کنید.

قفسه های شیشه ای

قفسه های شیشه ای در محصولات دیپوینت نسبت به سایر قفسه های شیشه ای بسیار محکم تر , با دوام تر و کمتر مستعد ترک خوردگی و یا شکستن هستند و به سادگی مواد غذایی سنگین را پشتیبانی می کنند.

کشوهای فریزر

فریزر این محصول به صورت کاملا هوشمندانه برای ایجاد محیطی ایده آل به منظور نگه داری گوشت , ماهی و سایر مواد غذایی طراحی شده است و آن ها را در دمایی بهینه نگه داری می کند. پس مواد غذایی , تازه و با بهترین طعم ممکن حفظ می شوند.

LED داخلی

LED  مدرن و شیک داخلی این محصول روشنایی و درخشندگی را به تمام قسمت های آن ساطع می کند و مواد غذایی را به زیبایی آشکار می کند. پیدا کردن هر چیزی آسان تر می شود و شما زمان کمتری را صرف می کنید تا مواد غذایی که در هر گوشه از یخچال و یا فریزر پنهان شده اند را بیابید. همچنین این LED گرمایی ساطع نمی کند و انرزی کمتری نسبت به سیستم های روشنایی دیگر مصرف می کند که هر دو هزینه های کمتری را برای شما به همراه دارد.

مشخصات فنی
مشخصات فنی
ظرفیت
حجم غیر مفید ۴۱۱ لیتر
حجم مفید یخچال ۲۷۰ لیتر
حجم مفید فریزر ۱۰۶ لیتر
ابعاد
ابعاد کل ۲۰۱۰.۶۵۰.۷۰۰ (میلی متر)
ارتفاع ۲۰۱۰ (میلی متر)
عرض ۶۵۰(میلی متر)
عمق ۷۰۰(میلی متر)
ابعاد بسته بندی ۲۰۵۰.۷۰۰.۷۳۰ (میلی متر)
ارتفاع ۲۰۵۰ (میلی متر)
عرض ۷۰۰ (میلی متر )
عمق ۷۳۰ (میلی متر)
امکانات کلی
سیستم خنک کنندگی دوگانه خیر
زنگ هشدار دهنده درب خیر
نوع ورق کابین
نوع گاز R ۱۳۴
عایق سیکلوپنتان خیر
سیستم بدون برفک خیر
جریان هوای چندگانه خیر
سیستم کنترل هوشمند خیر
LED داخلی خیر
نوع نمایشگر
قفسه های شیشه ای و سبدهای پلاستیکی خیر
سنسور کنترل کننده دما خیر
امکانات یخچال
تعداد قفسه ها ۴عدد
تعداد سبد های درب ۳عدد
تعداد کشوها ۱عدد
آبسردکن خیر
محفظه تخم مرغ خیر
کنترل کننده رطوبت خیر
سیستم خنک کنندگی سریع خیر
امکانات فریزر
تعداد قفسه ها ۲ عدد
تعداد کشوها ۴عدد
یخ ساز دستی متحرک خیر
سیستم انجماد سریع خیر
عملکرد
رده بازدهی انرژی A
انرژی مصرفی کل ۳۹۱ (کیلووات ساعت /سال)
سطح صدا ۴۰(دسی بل)