درباره ما

یخحچال در ایران
یخچال عضو ثابت، اصلی و ضروری هر آشپزخانه‌ای است. وجود یک یخچال با کیفیت در هر خانه باعث ایجاد آرامش خاطر خانواده می‌شود و برعکس اگر یخچال به هردلیلی دچار مشکل شود این آرامش به‌هم می‌ریزد. نخستین یخچال ساخت داخل در سال ۱۳۴۵ وارد بازار شد. مهم‌ترین مشخصه این یخچال‌ها که هنوز هم در بسیاری از منازل نمونه سالم و در حال کار آن را می‌توان یافت رنگ سبز مغزپسته‌ای بود. امروزه با وجود مدل‌های مختلف و تنوع رنگ یخچا‌ل‌ها در بازار هنوز هم برای جلب سلیقه‌های متفاوت جای نوآوری وجود دارد. در این میان شاخص‌هایی مثل زیبایی و کیفیت همیشه حائز اهمیت بوده‌اند.

                                    

گل آسای سرما

شرکت گل آسای سرما در سال ۱۳۷۷ درزمینه تولید یخچال و یخچال فریزر خانگی با برند تجاری گلسان فعالیت خود را در منطقه پاکدشت آغاز کرد. با توجه به پیشرفت چشم گیر و رو به رشد این شرکت در تولید و فروش محصولات و همچنین استفاده از فناوری و استاندارد‌های روز دنیا و متناسب با آن تقاضای بیشتر بازار سرانجام در سال ۱۳۷۹ به منطقه صنعتی ایوانکی انتقال یافت. از سال ۱۳۸۸ با احساس نیاز به ایجاد تغییر در شکل ظاهری یخچال‌ها، گل آسای سرما توانست با افزایش نیروی تولید و اعتماد به نیروهای کارشناس، جوان، متخصص و استفاده از تیم تحقیق و توسعه زبده و مهندسی معکوس و به کار گیری نیروهای فعال و خبره در واحد کنترل کیفیت طراحی دقیق و مورد نیاز خانواده ایرانی را شناسایی و با تولید یخچال فریزر دوقلو گام بزرگی در تولید محصولات خود برداشت. هم اکنون شرکت گل آسای سرما با برند دیپوینت در منطقه صنعتی ایوانکی در سه طبقه مجزا به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع و حدود ۲۸۰ نفر پرسنل به فعالیت خود ادامه داده و با تقویت نیروی انسانی و تمرکز بر آموزش آنها توانسته است مرز بین کیفیت محصولات خود را با برندهای برتر خارجی به حداقل برساند. تمرکز روی طراحی و تولید محصولات جدید، متنوع و با کیفیت، استفاده از ایده‌های نو و کارآمد، همکاری و هماهنگی همه واحدها از تیم طراحی، کنترل کیفیت تا مرحله تولید و حتی پشتیبانی پس از فروش گامهای بلند شرکت گل آسای سرما به سمت تولید برتر داخلی است.
ماموریت شرکت گل آسای سرما
ایفای نقش موثر در حوزه لوازم‌خانگی الکتریکی از طریق تولید محصولات با کیفیت به منظور مرتفع کردن نیازهای در حال تغییر مشتریان و ارتقا رضایت‌مندی کلیه ذینفعان

چشم‌انداز شرکت گل آسای سرما
ما یک شرکت تولیدی بهره‌ور، توانمند و پیشرو درزمینهٔ طراحی و تولید لوازم‌خانگی الکتریکی در کشور و جز یکی از برندهای برتر این صنعت در حوزه-های کیفیت، نوآوری خدمات، صنعت و قیمت در بازارهای هدف هستیم.
به اشتراک بگذارید