یخچال مورد نظرتان را انتخاب کنید>

 

۶۳۵لیتر محصول فریزر بالا
با فناوری بدون برفک

 مدل T7

 

۳۵۰لیتر یخچال ، ۳۲۵لیتر فریزر محصول دوقلو
با فناوری بدون برفک

 

مدل D2

 

۴۱۱لیتر محصول فریزر پایین
با فناوری بدون برفک و خنک کنندگی دوگانه

مدل C5

 

۳۵۰لیتر یخچال ، ۳۲۵لیتر فریزر محصول دوقلو
با فناوری بدون برفک

 

مدل GL2

 

۳۵۰لیتر یخچال ، ۳۲۵لیتر فریزر محصول دوقلو
با فناوری بدون برفک

مدل D4

 

۴۴۹لیتر محصول فریزر پایین
مجهز به سیستم آبسردکن

 

مدل GL21

Significant innovations

Refrigerators

از فضای محصول خود حداکثر استفاده را ببرید!

محصول جذاب فریزر بالای دیپوینت فضای بیشتری را در یک محیط فوق العاده برای شما به ارمغان می آورد. هیچ چیز بهتر از آن نیست که فضا و مواد غذایی بیشتری داشته باشید در هنگامی که به آن نیاز دارید و با محصول ۶۰۰ لیتری دیپوینت ، شما فضاهای بیشماری برای ذخیره ی مواد غذایی خواهید داشت. محصول بدون برفک دیپوینت ضمانت می کند تا تمامی یخ ها و برفک ها را از بین ببرد‌.در این لحظه شما میتوانید تمامی مواد غذایی خود را تازه و سالم نگه دارید و حتی با حفظ کردن دمای آن ها ، سطح انرژی مصرفی را کاهش و ماندگاری سیستم خنک کننده را افزایش دهید.

رطوبت و تازگی را حفظ کنید!

محصول فریزر پایین و با طراحی حیرت انگیز دیپوینت ، که محصولی با ارتفاع بلند است و نیازهای خانواده را تامین می کند. فناوری بدون برفک آن ، با کاهش سطح رطوبت ، از ایجاد یخ و برفک به صورت کاملا اثربخش جلوگیری می کند.
و همچنین این محصول از دو اواپراتور کاملا مجزا ساخته شده است. سیستم خنک کنندگی دوگانه ی این محصول ، دو جریان هوای مستقل را پدید می آورد و ضمانت می کند که سطح رطوبت در یخچال حفظ و از بوی ناخوشایند غذاها در آن جلوگیری شود.

Sophisticated Designs

Refrigerators

 

نگاهی نوآورانه برای نتیجه ای شگفت انگیز

فضای بیشتر ، زمانی که به آن نیاز دارید!

محصول جدید دیپوینت با حجم ۶۰۰ لیتر ، فضای فوق العاده ای را برای شما فراهم می کند‌ که شما می توانید خرید های هفتگی خود را به راحتی در آن نگه دارید.همچنین این محصول سازماندهی هرچیزی را برای شما آسان تر می کند پس شما می توانید به سرعت به مواد غذایی دلخواهتان دست پیدا کنید.

مشاهده بیشتر

 

 

 

عملکرد هوشمند ، جوان برای همیشه!

برای همیشه با برفک خداحافظی کنید!

از محصول محبوب دیپوینت متشکریم و شما دیگر نیازی به برفک زدایی نخواهید داشت. سیستم گردش هوای هوشمند دیپوینت ، رطوبت موجود در فضای داخلی محصول را به محفظه ای دیگر انتقال داده و از به وجود آمدن برفک جلوگیری می کند. همچنین این تکنولوژی نوآورانه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های شما می شود.

مشاهده بیشتر